Kampioenen

 Kampioenen 2017
 Sportman  Matthijs Büchli  Baanwielrennen
 Sportvrouw  Boxie Borchart  Skiën
 Sportploeg  Zoë Hekelaar en Maaike Spring in 't Veld  Synchroon trampolinespringen
 Gehandicapte sporter
 Florianne Bultje  Zwemmen
 Sportmaster  Judith Porsch  Handboogschieten
 Sporttalent  Blanca Uijtendaal  Judo
 Uniek sporttalent
 Eva Dobber  Surfen
 
 Kampioenen 2016
 Sportman  Matthijs Büchli  Baanwielrennen
 Sportvrouw  Nina Kessler  Wielrennen
 Sportploeg  De Vliegende Hollander meisjes groep 5&6  Voetbal
 Sportmaster  Simone Geel  Atletiek
 Sporttalent  Rico Haarbosch  Karten
 
 Kampioenen 2015
 Sportman  Melvin Schol   Jiu Jitsu
 Sportvrouw  Nina Kessler  Wielrennen
 Sportploeg  Joris Bodin en Maikel Borg  Tennis
 Sportmaster  Brian Burggraaf  Wielrennen
 Sporttalent  Nadine Hollander (Karate) & Amine Abaidi (Turnen)  
     
 Kampioenen 2014
Sportman Matthijs Büchli Baanwielrennen
Sportvrouw Nina Kessler Wielrennen
Sportploeg Judith en Maarten Porsch en Ernie Breuer Handboogschieten
Sporttalent Amine Abaidi Turnen
Sportmaster Simone Geel Atletiek
Trainer / Coach Gideon Dijks Voetbal
    
 Op de foto: Matthijs Büchli
 

Kampioenen 2013

Sportman Matthijs Büchli  Baanwielrennen
Sportvrouw Linda Bolder  Judo
Sportploeg Terrasvogels  Softbal
Sporttalent Joris Bodin  Tennis
Sportmaster Simone Geel  Atletiek
 

 
 Op de foto: Terrasvogels Softbal

 
Kampioenen 2012
Sportman Matthijs Büchli  Baanwielrennen
Sportvrouw Linda Bolder  Judo
Sportploeg Milco Riepma, Jimmy Demmers  Trampolinespringen
Sporttalent Gaby de By  Judo
Sportmaster Monique Boerema  Schaatsen
   
 Op de foto: Jimmy Demmers
 

Kampioenen 2011

Sportman Cunnar Kops  Judo
Sportvrouw Femke van der Meij  Atletiek
Sportploeg  Simone Geel, Jessie Geel, Suzanne Thierry,  Lisette Thomas (4 x 800 mtr.)  Atletiek
Sporttalent Lars Bottelier  Zwemmen
Sportmaster Victor van den Hoff  Schaatsen
Gehandicapte Sporter Gerda Hondeveldt  Badminton
 

 
 Op de foto: Simone Geel, Suzanne Thierry, Jessie Geel, Lisette Thomas

 
Kampioenen 2010
Sportman Marco Bloemendaal    Skydiven
Sportvrouw Linda Bolder  Judo
Sportploeg Madeleine Graaman, Talitha Hanf  Trampolinespringen
Sporttalent Daan Gorskamp  Sportklimmen
Sportmaster Monique Boerema  Schaatsen
Gehandicapte Sporter Bart Beelen  Badminton
   
 Op de foto: Monique Boerema
 
Kampioenen 2009
Sportman     Robin van der Kolk  Fietscross
Sportvrouw     Michelle Diemeer  Judo
Sportploeg      Terrasvogels   Softbal
Sporttalent  Matthijs Büchli     Baanwielrennen 
Sportmaster      Maarten Duijn  Karate  
Gehandicapte Sporter     Rick Spierings   Schaatsen 
   
 Op de foto: Rick Spierings
 
Kampioenen 2008
Sportman      Reinier Saxton   Golf
Sportvrouw      Linda Bolder  Judo
Sportploeg  Milco Riepma, Jeroen Kaslander  Trampolinespringen
Sporttalent      Sharona Bakker  Atletiek
Sportmaster      Lieuwe Schol   Wandelen 
   
 Op de foto: Linda Bolder
 
Kampioenen 2007  
Sportman  Elco van der Geest  Judo
Sportvrouw  Femke van der Meij    Atletiek
Sportploeg  Terrasvogels     Softbal
Sporttalent  Gudo Slotboom     Judo
Sportmaster   Nico Struijs     Zwemmen
   
 Op de foto: Femke van der Meij
 
Kampioenen 2006   
Sportman Steven le Fevre     Zeilen
Sportvrouw  Michelle Diemeer    Judo
Sportploeg   Ben Rietdijk Sport (-17 jaar)   Judo
Sporttalent  Berry Theeboom    Jiu-Jitsu
Sportmaster Simon Kistemaker    Voetbaltrainer
   
 Op de foto: Simon Kistemaker
 
Kampioenen 2005  
Sportman  Dennis van der Geest    Judo
Sportvrouw   Kirsten Boog     Roeien
Sportploeg    Ben Rietdijk Sport (-17 jaar)   Judo
Sporttalent   Linda Bolder  Judo
Sportmaster Cor van der Geest    Judo
   
 Op de foto: Kirsten Boog
 
Kampioenen 2004  
Sportman  Elco van der Geest    Judo
Sportvrouw   Kim Kluyskens  Softbal
Sportploeg  Jelmer en Roelof Kuipers   Zeilen
Sporttalent   Linda Bolder     Judo
Sportmaster Edwin Hiense     Jiu-Jitsu
   
 Op de foto: Jelmer en Roelof Kuipers
 
Kampioenen 2003  
Sportman   Robin van Doornspeek    Honkbal 
Sportvrouw Femke van der Meij    Atletiek
Sportploeg Terrasvogels     Softbal
Sporttalent  Reinier Saxton     Golf
Sportmaster Ben Ebbeling     Atletiek
   
 Op de foto: Reinier Saxton
 
Kampioenen 2002  
Sportman  Elco van der Geest    Judo
Sportvrouw  Maaike Zijlstra     Softbal
Sportploeg Ichtus College     Basketbal
Sporttalent   Rick Kluyskens     Voetbal
   
 Op de foto: Maaike Zijlstra
 

Wethouder

Wethouder

Alweer de 30ste editie van het Sportgala Velsen! Wat is het een feest om onze sportkampioenen jaarlijks in de schijnwerpers te zetten.

Lees meer

Contact

Sportloket Velsen

E-mailadres: sportloket@velsen.nl
Telefoonnummer: 0255-567666

 

Gemeente Velsen

Sportgala Velsen wordt mede mogelijk gemaakt door